Joy coaching – radości można się nauczyć! – seminarium

joginsmiechu

zgłoszenia: info@joginsmiecchu.pl

W naszym kraju jest duże zapotrzebowanie na radość. Mogę powiedzieć to z perspektywy kilku lat doświadczeń pioniera jogi śmiechu w Polsce i propagatora nowoczesnego know-how radości. Potrzebujemy radości zdrowej i bezwarunkowej, umiejętności generowania w sobie pozytywnych stanów entuzjazmu, zaufania, przepływu, harmonijnego połączenia ze światem. Psychologia pozytywna dowiodła już, że optymizm to kwestia przede wszystkim wyboru i solidnej pracy nad przekonaniami, a joga śmiechu pozwala uruchomić radość w ciele i przejść od pozytywnego myślenia do pozytywnego życia.
Przez tych kilka ostatnich lat poprowadziłem setki warsztatów jogi śmiechu w całej Polsce, co pomogło mi wykształcić nową metodę pracy indywidualnej i grupowej. Joy coaching to holistyczna metoda, używamy jogi śmiechu by przez ciało pobudzić śmiech, przepływ energii i radości. W tym pogodnym stanie łatwiej o intuicyjne i rozwojowe wglądy. Za sprawą odpowiednich narzędzi coachingowych, możemy pójść dalej by uwolniona energia pozwoliła nam zbudować bardziej trwałe podstawy radosnego życia.

Dzięki temu warsztatowi:
-poznasz bardzo ciekawe metody kształtowania radości jogę śmiechu oraz joy coaching
-poszerzysz warsztat coacha, trenera o techniki budowania pozytywnej energii w grupie
– poznasz zdrowe techniki poprawiania nastroju i budowania optymizmu na co dzień
– zdrowo pośmiejesz się i zainspirujesz do bardziej radosnego życia

Inwestycja w radość:
60 zł – wszyscy

Impreza towarzysząca Łódzkiemu Spotkaniu Branży Witalnej – informacje o spotkaniu (Pobierz folder)

Piotr Bielski jest pionierem jogi śmiechu w Polsce, autorem książki „Joga Śmiechu. Droga do Radości” i prezesem Fundacji Jogini Śmiechu. Stawia sobie za cel by Ziemia stała się najbardziej roześmianą planetą w kosmosie, a Polska najbardziej roześmianym państwem świata. Dlatego poprowadził już warsztaty we wszystkich 16 województwach Polski i przeszkolił już ponad 300 instruktorów tej metody, a także gości z zajęciami w znanych firmach, ośrodkach jogi i rozwoju, uniwersytetach, klubach seniorów, szpitalach, a nawet więzieniach. Zorganizował już 2 wyprawy do Indii, ojczyzny tej metody, gdzie uczył się jej bezpośrednio od jej założyciela – doktora Madana Katarii otrzymując tytuł certyfikowanego trenera Dr Kataria School of Laughter Yoga. Z wykształcenia socjolog i absolwent stosunków międzynarodowych, z wcześniejszego zawodu dziennikarz, stały współpracownik „Joga Magazynu” oraz polityka.pl i autor wielu tekstów poświęconych tej metodzie, którą twórczo rozwija. Szczęśliwy mąż Anety i ojciec Rozalii. Więcej: www.joginsmiechu.pl oraz www.facebook.com/JoginSmiechu

Komentarze Facebook