Akademia Jogi Śmiechu Piotra i Anety Bielskich w Ostródzie – warsztat nr 1 – Błogość śmiechu płynąca z serca – doświadcz magii jogi śmiechu.

joginsmiechu

Uważam, że najlepszy przepis na życie to robić to co kochamy, to w co wierzymy, to co przychodzi nam lekko, to co jakby samo się dzieje. Także w życiu zawodowym szkoda moim zdaniem cennego czasu na Ziemi na pracę, którą oceniamy na szkolne 3 a nawet 4. Szczęśliwie mam taki projekt, który szczególnie kocham. To kochane i kochani, tundurudutundurudu, Akademia Jogi Śmiechu!
Pod taką jakże poważną nazwa skrywa się cykl 5 bardzo miłych spotkań. Joga śmiechu zamiast być jednorazową mega imprezą, o której się będzie kiedyś opowiadać wnukom, staje się czymś co zaczynamy praktykować regularnie. Dla zdrowia. Dla siebie. Dla rozwoju. Jak hatha jogę, zumbę czy fitness. Ja dbam byśmy mieli bezpieczne warunki do praktyki i świeże inspiracje. Każdy z 5 warsztatów jest trochę inny, raz skupimy się bardziej na indywidualnej praktyce, innym razem świadomości ciała czy poznamy dodatkowe techniki jogi śmiechu takie jak Gibberish.

Co więcej, z naszych doświadczeń przy okazji akademii powstają super grupy przyjaznych i otwarte ludzi, które niekiedy bardzo się zżywają, czujemy się jak jedna wielka śmiechowa rodzina. Na pierwszy warsztat można wpaść by zobaczyć czy czujesz chemię z nami i jogą śmiechu, potem tworzymy stałą zamkniętą grupę by pójść dalej i ciut głębiej. Ale najlepiej jak zaufasz swojej intuicji i nam, decydując się od razu na całość, w nagrodę wtedy dorzucam moją książkę „Joga śmiechu. Droga do radości” z osobistą dedykacją.

Bardzo się cieszę, że zostaliśmy zaproszeni z naszą Akademią Jogi Śmiechu do Ostródy, miasta, która kojarzy się nam z Anetą z… miłością! Poznaliśmy się bowiem na łonie przyrody pięknej warmińskiej wsi, a do Ostródy wybraliśmy się na naszą pierwszą wspólną randkę :). Teraz cieszymy się, że możemy tu wrócić dzieląc się z Wami naszą radością życia i miłością.

Zapraszam z serca
Piotr Bielski

Akademia Jogi Śmiechu Piotra i Anety Bielskich w Ostródzie

2.10.-4.12.2017
Miejsce: Ostróda,  ul.Chrobrego 4 – Osiedlowy Dom Kultury „Jedność”

Program Akademii:

Przewidujemy 5 spotkań trwających 2 godziny zajęciowe.

Osoby, które zdecydują się góry zapisać na cały cykl otrzymują gratis w prezencie od nas książkę Piotra „Joga śmiechu. Droga do radości”.

Terminy warsztatów zawsze w poniedziałki, zawsze w godzinach 18-20

– 2.10.2017. Błogość śmiechu płynąca z serca – doświadcz magii jogi śmiechu.

-16.10.2017 Sam na sam ze śmiechem. Przygotowanie do indywidualnej praktyki jogi śmiechu.

– 6.11.2017. Joga śmiechu i coaching radości

– 20.11.2017 Świadomość ciała, świadomość śmiechu.

– 4.12.2017. Gibberish party z jogą śmiechu, czyli ćwiczymy uniwersalny język radości

Komentarze Facebook