Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Dziękuję Wam, Piotrze i Aneto! Za to, że chcecie dzielić się Waszą radością, miłością i pasją. Nie tylko dzielicie się śmiechem, ale przede wszystkim nim zarażacie. Warsztaty Jogi Śmiechu i kurs instruktorski dał mi ogromną siłę do pracy nie tylko zawodowej, ale również do pracy nad sobą i w relacji z najbliższymi.

ŚWIETNIE, ŚWIETNIE HEJ!
Pozdrawiam Rozalkę, Waszą Iskierkę.
Asia Kruczek, Pszczyna

Asia Kruczek

Super atmosfera. Ciekawe ćwiczenia – zróżnicowane. Można się świetnie bawić, zmęczyć, a na końcu zaznać wspaniałego odprężenia. Polecam zajęcia z Piotrem: pełen profesjonalizm, całość jego propozycji takich jak Akademia Jogi Śmiechu czy kurs instruktorski jest przemyślana i efektywna.

Darek Truszczyński