Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Z Jogą Śmiechu spotkałam się w ubiegłym roku – wiosną 2016. Wybrałam się na 1. spotkanie tak „po prostu”, z potrzeby chwili, jednak z rekomendacji mojej przyjaciółki – ciepłej dobrej propozycji – „spróbuj, może Ci się spodoba…”. Pierwsze spotkanie – energetyczne, odkrywcze, z decyzją na ciąg dalszy. Ciąg dalszy nastąpił. Ku radości. Każdorazowo odkrywczo. Z decyzją, by wziąć udział w kursie instruktorskim. Tak też się stało :). Śmiech i jego mądre wykorzystanie, czy też korzystanie ze śmiechu, inspiracja śmiechem daje moc! Pozwala na działanie w harmonijny i zarazem energetyczny sposób, dostraja ludzi do tego by lepiej czuli innych. Jestem ciekawa wciąż tego, co przyniesie dalej…

Klaudia Aleksandra Skonieczna

Spotkałam Piotra na niezależnych od jego działań warsztatach. Od początku urzekła mnie jego wrażliwość i otwartość na pracę z ciałem, nawet jeśli ono stawia różne ograniczenia.
Przy bliższej znajomości miałam szansę również docenić jego inteligencję, erudycję i subtelne poczucie humoru.
Droga życiowa Piotra, jego pogoda, spokój, życzliwość są dla mnie wielką inspiracją.

Justyna Miszczuk