Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Joga śmiechu jest dla mnie odkryciem datowanym na marzec 2016 roku. Jest obecna w moim życiu od tego czasu. Pozwala na łapanie dystansu, odreagowywanie napięć pochodzących z zewnątrz, tak by nie tworzyły balastu. Jest to wspaniała metoda pracy nad sobą, ze sobą przy udziale z innymi. Warto spróbować, przećwiczyć na sobie i sprawdzić efekt jej dobroczynnego wpływu na ciało i umysł, świetnie przy tym się bawiąc. Piotr i Aneta Bielscy prowadzą zajęcia tak, że czuje się MOC. MOCno śmiejąc się. Od serca, a przecież warto podążać za sercem ;)

Klaudia Aleksandra Skonieczna

Piotra i Anetę poznałam przy okazji kursu instruktorskiego. Zapisując się nie byłam do końca przekonana, czy dobrze robię, czy nie powinnam najpierw udać się na warsztat. Poza tym Piotr był jedyną osobą w całej Polsce, która szkoliła instruktorów. Brak jakiegokolwiek wyboru :) zatem pojawiłam się na szkoleniu I… nie żałuję! Cały kurs był poprowadzony bardzo profesjonalnie i w przemyślany sposób. Piotr zadbał o każdy detal, dostarczył wiedzy praktycznej i teoretycznej.
Za co cenię Piotrka?
Za to, że stworzył w Polsce nową branżę i dba o jej jakość. Joga śmiechu nie rozwinęłaby się u nas w takim stopniu, gdyby nie Piotr i Aneta. Dodatkowo: po ukończonym kursie wielokrotnie kontaktowałam sie z Piotrkiem, by o coś dopytać, poradzić się i zawsze otrzymywałam odpowiedź.
A sama JOGA ŚMIECHU to fantastyczna sprawa. Ilekroć brałam udział w zajęciach śmiechowych z grupą nieznanych mi wcześniej osób (zarówno jako uczestniczka, jak I prowadząca), za każdym razem poza kopem pozytywnej energii, odczuwałam przynależność do danej grupy, czułam się przyjemnie zintegrowana :)
Dzięki Piotrku, dzięki Aneto za Wasz wkład w rozwój jogi śmiechu w Polsce, a w zasadzie za pracę u podstaw :)

Katarzyna Pentos