Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Piotra poznałam w kwietniu 2013 podczas sesji jogi śmiechu. Przyznam, że decyzja o udziale w sesji była bardzo spontaniczna i … efekty tej bardzo dobrej decyzji odczuwam do dzisiaj :) Tak bardzo doeceniłam wpływ śmiechu na ludzi, że ukończyłam pierwszy kurs i od prawie 4 lat jestem certyfikowaną joginkę śmiechu. Joga śmiechu bardzo zmieniła moje życie i życie moich bliskich, to niesamowite narzędzie poprawiające nastrój, rysy twarzy, wzmacniające zdrowie, a także….dodające pewności siebie … w czasach przed praktykowaniem jogi śmiechu, panicznie bałam się wystąpień, a na mikrofon reagowałam alergią ;) Teraz mogę sie przyznać: uwielbiam mikrofon doczepiany, bo łatwiej pokazywać niektóre ćwiczenia jogi śmiechu.
Mam wdzięczność dla Piotra, bo dzięki niemu poznałam jogę śmiechu. Ogromne Świetnie, świetnie hej !!! Dziękuję :)

Spotkałam Piotra na niezależnych od jego działań warsztatach. Od początku urzekła mnie jego wrażliwość i otwartość na pracę z ciałem, nawet jeśli ono stawia różne ograniczenia.
Przy bliższej znajomości miałam szansę również docenić jego inteligencję, erudycję i subtelne poczucie humoru.
Droga życiowa Piotra, jego pogoda, spokój, życzliwość są dla mnie wielką inspiracją.

Justyna Miszczuk