Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Piotra poznałam w kwietniu 2013 podczas sesji jogi śmiechu. Przyznam, że decyzja o udziale w sesji była bardzo spontaniczna i … efekty tej bardzo dobrej decyzji odczuwam do dzisiaj :) Tak bardzo doeceniłam wpływ śmiechu na ludzi, że ukończyłam pierwszy kurs i od prawie 4 lat jestem certyfikowaną joginkę śmiechu. Joga śmiechu bardzo zmieniła moje życie i życie moich bliskich, to niesamowite narzędzie poprawiające nastrój, rysy twarzy, wzmacniające zdrowie, a także….dodające pewności siebie … w czasach przed praktykowaniem jogi śmiechu, panicznie bałam się wystąpień, a na mikrofon reagowałam alergią ;) Teraz mogę sie przyznać: uwielbiam mikrofon doczepiany, bo łatwiej pokazywać niektóre ćwiczenia jogi śmiechu.
Mam wdzięczność dla Piotra, bo dzięki niemu poznałam jogę śmiechu. Ogromne Świetnie, świetnie hej !!! Dziękuję :)

Na warsztat Piotra trafiłam kilka lat temu zupełnym przypadkiem… z przeczuciem, że wyjdę zachwycona, ale nie przypuszczając nawet, że to doświadczenie zmieni moje życie. A zmieniło. Najpierw waląc w łeb jak obuchem szaloną dawką śmiechu, a potem niepostrzeżenie, dzięki regularnej praktyce nadając codzienności więcej koloru i przesycając ją radością.
Jakiś czas potem zapisałam się na kurs instruktorski, i ten weekend – cudowne połączenie profesjonalizmu i entuzjazmu Piotra i Anety – odkrył przede mną nowe perspektywy, dodając zarazem odwagi, by zacząć prowadzenie samodzielnych warsztatów. I zaczęłam :)
Dziś sama jestem instruktorką z bogatym doświadczeniem, kocham dzielić się radością, spotykać na swojej drodze ludzi, którym ze śmiechem po drodze i tych, którzy są z nim na bakier i towarzyszyć im w głośnym śmiechu i głębokiej ciszy.
Dziękuję :) I polecam wszystkim zarówno jogę śmiechu, jak i ten wyjątkowy duet, jaki stanowią Piotr z Anetą.