Dodaj opinię

Uwielbiam spoglądać na twarze uczestników naszych warsztatów tuż zanim się rozejdziemy. Widzę rozpromienienie, większą lekkość, spokój, często wzruszenie. Jeśli zdarzyło Ci się wziąć udział choć raz w naszym warsztacie i wniosło to pewną wartość w Twoje życie, prosimy, zostaw tutaj ślad, napisz chociaż parę słów o tym jak się czułeś, jak się czułaś, co Cię zainspirowało. Owszem, nie zaprzeczamy, lubimy komplementy, ale nie o nas tu chodzi – dzięki Twojej szczerej opinii możemy dotrzeć ze śmiechową inspiracją i wsparciem dla radości do nowych ludzi.

Również jeśli nasze książki okazały się inspirujące dla Ciebie daj znać tutaj: po co mają grzać półki księgarni i magazynów?

Wypełnij formularz:

Pole obowiązkowe

Losowe opinie:

Joga śmiechu jest dla mnie odkryciem datowanym na marzec 2016 roku. Jest obecna w moim życiu od tego czasu. Pozwala na łapanie dystansu, odreagowywanie napięć pochodzących z zewnątrz, tak by nie tworzyły balastu. Jest to wspaniała metoda pracy nad sobą, ze sobą przy udziale z innymi. Warto spróbować, przećwiczyć na sobie i sprawdzić efekt jej dobroczynnego wpływu na ciało i umysł, świetnie przy tym się bawiąc. Piotr i Aneta Bielscy prowadzą zajęcia tak, że czuje się MOC. MOCno śmiejąc się. Od serca, a przecież warto podążać za sercem ;)

Klaudia Aleksandra Skonieczna

To były pamiętne warsztaty jogi śmiechu dla dzieci. Poszłam z córkami dla córek, a niespodziewanie sama zostałam wciągnięta w jogę śmiechu. W niczym tak dziwnym wcześniej nie uczestniczyłam… Było to jednak szczere, inspirujące i głęboko trafiające. Joga śmiechu mnie wciągnęła, biernie, bo ciagle brakuje mi odwagi, ale myślę, że kolejny etap nastąpi.
Piotr to ewenement, cudowny człowiek z pasją.

Magdalena Rowińska